PLASTKASTID, AED, KODU

Uudiskiri

Eripakkumised

Esinduskauplus

Esinduskauplus

Tähesaju tee 31, Tähesaju City Tallinn, Tel: 648 8108

E-poe pakkumine!

Põrandamopp "Easymop"

G052V2

Uus

Põhinedes unikaalsel veetustamise teoorial ja innovatiivsel kontseptsioonil tagab mopp mõjusa puhtuse ning 100% kuiva tulemuse ilma, et peaksite oma käsi märjaks tegema. Lisaks on mopil täiendavad eelised: kergelt kasutatav, ei pea raiskama füüsilist jõudu, sobib kasutamiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele täiskasvanute järelvalve all.

Pakend sisaldab: ämbrit koos mehhanismiga, pöörlevat käepidet ja mikrokiud lappi (2tk)

Rohkem infot

Vaata YouTube videot tootest!

24,98€

MAKSEVÕIMALUSED
MAKSEVÕIMALUSED

Rohkem infot

KUIV-MÄRG PUHASTUS / VEEJÄLGEDETA TULEMUS

Uue veetustamise seadme abil saate kontrollida kuiva ja märja osakaalu mopis. Mopp imab tolmu ja vett, säästab aega , kuivab ruttu ning on turvaline. Masinpestaval mopil on patendeeritud disain, mis võimaldab tal pöörelda 360° ning ulatuda kergelt igasse nurka. Unikaalne fiiberharjaste hulk suudab jõuliselt puhastada määrdunud kohad ilma põrandat või teisi pindu kriimustamata.

KERGE KASUTATAVUS / HÜGIEENILISUS

  • Antud tehnoloogiline lahendus vähendab käte ja kogu keha väsimuse hulka ning muudab kodutööd mugavaks ja kiireks ning saavutab hügieenilise lõpptulemuse.

LAIALDANE KASUTAMISVÕIMALUS

  • iEasyMop teeb mitme tavalise mopi töö, nii säästad aega ning raha. Kogu kodu korda ühe mopiga- nii vannitoa, köögi, elutoa kui ka esiku. iEasyMop saab kasutada nii kodus kui ka avalikes ruumides erinevate põrandapindade, akende ning klaaspindade hooldamiseks. Samuti saab pesta ning poleerida autot ning auto detaile.

11 toodet samas kategoorias

Lae alla dokument!