Oleme loonud "Home&Storage" konseptsiooni tuginedes meie 20 aastasele kogemusele müüa Eesti turul elfa garderoobi ja panipaikade tooteid. Nii nagu meie slogan ütleb, "Ole organiseeritud - Loo ruumi - Säästa aega", nii on ka meie kaupluse kontseptsioon üles ehitatud sellele mõttele. Me pakume kiiret ja organiseeritud lahendust Teie panipaikade sisustamisel, loome teie kodudesse ruumi asjade korrapärasel säilitamisel ja sellega te võidate aega kui Teie kodus on panipaigad või garderoobid professionaalselt organiseeritud!

Meie töötajad on välja koolitatud ka kõige keerukamate panipaikade sisustamise nõuandmisel - olgu Teie panipaik siis köök, vannituba, esik, magamistuba, walk-in garderoob, pesuruum või autogaraaz.

"Home&Storage" konseptioon on  pakkuda maailma suurimate garderoobide ja panipaikade tootjate toodangut mida Te võite osta meie kauplusest koheselt. Suudame sisustada enamus panipaiku ja garderoobe koheselt ning meie kauplusest on võimalik soetada 17 erinavat laminaatkapi mudelit koos liugustega koheselt! Toodete ja hinnaklassilt oleme mõelnud oma klientidele -  pakkudes keerukamate ja suurema nõudmisega panipaikasid kui ka kiiremate ja soodsamate lahendustega panipaiku.

Meie üheks põhiülesandeks on pakkuda lisatarvikuid asjade säilitamiseks ja ladustamiseks. Meie kontseptsioonis on mitmesuguse valikuga plastikboksid, karbid, riidepuud, riiete kattekotid, vaakum säilituskotid samuti erinvate konteineritega prügikastid. Sellele lisaks on meie tootevalikus köögis kasutatavad plastikust säilituskarbid.

Meie tooted on kvaliteetsed ja neid võib nimetada ühise nimetajaga "SMART".

Tere tulemast meie kauplustesse:

Home&Storage-Tähesaju
Tähesaju tee 31, Tallinn 13917
Tel: 648 8108
AVATUD: E-R 10-18 L 10-16

Leia meid kaardilt