Home and Storage OÜ
Juhkentali 8
, Tallinn 10132 
Reg.nr 10037576 / KMreg.nr EE100186390
Tel: (372) 645 9955 / 645 9977
Pank: Swedbank IBAN EE772200221001159755
E-mail:
info@efexon.ee
http://www.homestorage.ee

Palju häid mõtteid rohkem kui 25 aastat!

1992
12. veebruaril asutatakse ettevõte Viroco Disain AS Eesti-Soome ühisettevõttena. Ettevõtte idee oli uuenenud riiklikus ja majanduslikus olukorras pakkuda Eestis lääne päritolu sisustuskaupu. 

1993
7. mail avatakse Tallinnas, Tatari 6 üks esimestest import köögi-ja vannitoamööblit ning liuguksi ja garderoobe müüv sisustuskauplus. Meie koostööpartneriteks olid Soomes ja Rootsis tuntud mööblitootjad: Novart Oy-a'la Carte köögimööbel, Elfa Finland Oy-garderoobid, Svedbergs Oy-vannitoad, Laatapiste Oy-keraamilised plaadid, A.W liljebrg Oy-Marmor tasapinnad, Tervastaso Oy-lauaplaadid, Lumiance Oy-valgustid, RTV Oy-tapeedid, Perstorp Flooring OY-Pergo laminaatpõrandad.

1994
16. Märtsi omanike otsusega muudetakse ettevõtte nimi EF Disaini OÜ-ks ja sama aasta lõpuks kuulub ettevõte 100% Eesti kapitalile.

1995
Lisanduvad meie tootevalikusse Rootsi vannitubade tootja Vedum Kök & Bad AB-vannitoad, Prantsuse köögimööbli tootjad Comera ja Artur Bonnet.

1996
EF Disaini OÜ alustab Elfa garderoobide hulgimüügiga ja aasta lõpuks oli võimalik osta Elfa tooteid edasimüüjate kaudu Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Haapsalus.

1997-1998
Alustab ettevõte Elfa toodete eksporti Lätti, sealse sisustus- ja ehituskaupu müüva koostööpartneri SIA Ripo Internationali kaudu. Samal ajal algab siiani edukalt kestev koostöö läti partneri Ripo Fabrikaga, liuguste ja laminaatgarderoobide müümiseks. Ekspordime oma kaupu ka Venemaale. Tänu meie tugevatele hankijatele ja edasimüüjate võrgule väljub ettevõte Eestit tabanud majanduskriisist edukalt.

1999
Sõlmime uute edasimüüjatega Elfa toodete müügilepingud mille tulemusel sõlmib 1. septembril Rootsi kontsern Elfa International AB EF Disaini OÜ-ga maaletoomis- ja esinduslepingu. Alustame kauba importi otse Elfa tehasest Rootsist Västervikist. Sama aasta lõpuks saab elfa tooteid osta kõikidest Eesti suurimatest linnadest edasimüüjate kaudu.

2000
Avame oma uue esinduskaupluse Juhkentali tänaval Tallinnas. Uus kauplus on suunatud peamiselt Elfa liuguste ja garderbitoodete ning EFEXON liuguste müügile, pakkudes paljudele klientidele täiuslikke garderoobide ja panipaikade lahendusi. Samas kaupluses müüme ka mitmete tootjate köögi- ja vannitoamööblit.

2001
Alustame koostööd EEVA raamatupidamisprogrammi loojatega, mille baasile programmeeritakse internetist võimaldav tellimiskeskus edasimüüjatele. Paljud edasimüüjad saavad võimaluse vaadata otse oma kauplusest meie hetke laoseisu, tellimusi ja arvelduste seisu.

2006
Avame oma esimese veebipoe EFWebShop.com mis pakub võimalust osta "STORAGE" tooteid jaeklientidel kõikides kodudes kus on interneti võimalus.

2002-2011
Oleme võtnud teadliku suuna "STORAGE" toodete müügi arendamiseks ja kasvame üheks juhtivaks liuguste ja kapikorvide ning riiulisüsteemide müüjaks Eestis. Aastas müüme keskmiselt üle 6000 liugukse ning suur osa kliente kes soovivad sisustada oma panipaiku saavad endale täiusliku garderoobi ja panipaikade ladustamissüsteemi. Elfa ja EFEXON tooteid turustatakse Eestis kõikides suurimates linnades läbi sisustusdisainiga tegelevate edasimüüjate võrgustiku ja ehitusmaterjalide kaupluste kaudu.

2012
Alates 01. Jaanuarist 2012 lõppes koostöö Elfa International AB-ga, elfa® garderoobitoodete esindamiseks Eestis. EF Disaini OÜ jätkab oma 20 aastast töökogemust koostöös Nordic Furniture OÜ ja EFEX Baltic Trade OÜ-ga samalaatsete toodete turustamiseks. 
Meie 2012 aasta suurimaks väljakutseks on uus koostööprojekt Home&Storage OÜ-ga, esinduskaupluse "Home & Storage" avamine lasnamäel Tähesaju Citys. Pakume oma klientide parimat teenindustaset ja soodsamaid ning konkurentsivõimelisemaid hindu. Meie tootevalikus on kogu baltikumis ja põhjamaades tuntud NECOS, NORSCAN, EFEXON ja ELFA - garderoobitooted, KIS - plastkastid ja riiulisüsteemid, COMPACTOR - garderoobide lisatarvikud ja riidepuud, vannitoa- ja köögimööbel.

2013
Sellest aastast töötavad ja turustavad oma kaupu Nordic Furniture OÜ, EFEX Baltic Trade OÜ, Home&Storage OÜ ja EF Disaini OÜ ühise nimetaja EFEXON grupp all.

2014
Omanike muutusest tingituna saab EF Disaini OÜ 100% pereettevõtteks. Meie suurimateks klientideks on Rautakesko K-Rauta poed Eestis ja Lätis, Optimera Eesti - Ehitue ABC, Bauhof Grupp. Paljud Sisustusdisainiga tegelevad kauplused Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus on olnud meie koostööpartneriteks 15 aastat.

2015
Seoses ettevõtte suunaga "STORAGE" toodete müügiks omandab EF Disaini OÜ 100% Home&Storage OÜ osakutest ning kujundatakse 1992 aastal loodud ettevõte EF Disaini OÜ ümber HOME AND STORAGE OÜ-ks. Oleme muutnud oma ärinime lähedasemaks sellele millega me igapäevaselt tegeleme. Uus ärinimi annab meie sise- ja välisturgude partneritele selgema ülevaate meie rohkem kui 20 aasta tegemistest.
Aprillis avasime oma uuenenud veebipoe EFWebshop.com kus pakutakse kogu meie kauba valikut. 

2019

Taasavasime Home&Storage Salongi Juhkentali tänaval Tallinnas kus pakume preemiumklassi garderoobitooteid ja köögimööblit koostöös Ripo Fabrikaga Läti Vabariigist.

2020

Oleme sulgenud 20. oktoobrist meie HOME AND STORAGE kaupluse Lasnamäel Tähesaju City's,

9. aastat edukalt meie kontseptsiooni täitnud kaupluse sulgemine oli COVID-19 tingimustes paratamatu. Meie pakutavaid tooteid NECOS garderoobe, NORSCAN panipaiku, EFEXON liuguksi, COMPACTOR plastkaste ja vaakumkotte ning paljusid muid panipaikadesse sobilikke tooteid saab jätkuvalt osta meie veebipoes www.EFWebShop.com või meie esindussalongis Juhkentali 8 kesklinn.