1. Valige tootekataloogist sobilikud kaubad ja lisage soovitud kogus tooteid ostukorvi.
 2. Kauba hind ja kauba saadavus võivad muutuda. Kui olete vormistanud tellimuse veebipoes olevate hindadega, raknedatakse tellimuse hetkel kehtinud hinda.
 3. Ostukorvis on Teil võimalik tooteid vaadata, kogust muuta ja vajadusel neid eemaldada. Kui olete oma ostu valikuga nõus vajutage nupule " VORMISTA TELLIMUS".
 4. Kui olete meie klient siis sisenege järgmisesse etappi oma andmetega vastasel korrale registreeruge oma andmed meie veebipoes.
 5. Valige arve ja kohaletoimetamise aadress.
 6. Valige tarne viis ja nõustuge ostutingimustega.
 7. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitate, et Te olete ostutingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidate neid.
 8. Teie tellimuse saadetakse EFWebShop.com'i meilile. Teie tellimus vaadatakse läbi samal tööpäeval 9-17 või esimesel järgneval tööpäeval.
 9. Home and Storage OÜ-l on õigus e-poe vahendusel sõlmitud müügilepingust sanktsioonideta taganeda ning tellitud kaup jätta tarnimata või teenus osutamata alljärgnevatel juhtudel:
  - kaup on laost otsa saanud;
  - kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.
  Kui Home and Storage OÜ-l ei ole võimalik tellimust täita, võtab meie klienditeenindaja ostjaga ühendust ning pakutakse kliendile asendustoodet või tagastatakse ostja soovil tasutud summa. Kokkuleppel on võimalik müüja poolne osaline raha tagasimakse või ostja poolne raha juurudemakse, vastavalt asendustoote kehtivale müügihinnale.
 10. Tasuda saate 2-l erineval viisil: valige sobiv internetipank või sooritage makse pangakontoris.
 11. Ostukorvi valitud tooted on näidatud laos hetkeseisuga, kusjuures laoseis võib muutuda. Kui Te viivitate maksega, ei saa EFWebShop.com e-pood garanteerida toodete hilisemat olemasolu laos. Juhul, kui olete makse sooritanud kuid valitud kaup on laost otsa lõppenud, teavitab EFWebShop.com'i e-poe klienditeenindaja klienti esimesel võimalusel ja vajadusel tagastab Home and Storage OÜ arveldusarvele laekunud summa.
 12. Peale ettemaksuarve tasumist loetakse ost sooritatuks.
 13. Kaup väljastatakse laost peale ostu 100%-list tasumist.Tasumiseks loetakse raha laekumist Home and Storage OÜ arveldusarvele. Kauba tarne aeg võib edasi lükkuda ülekande viibimise aja võrra. Kui Te pole tasunud ettemaksu 3 päeva jooksul tühistatakse tellimus.
 14. Täpsem info transpordi kohta on e-poe lehel transport all. Laos olevad kaubad tarnime 1-3 päeva jooksu. Kliendiga võetakse ühendust hiljemalt järgmisel päeval peale tellimuse vormistamist, kinnitatakse tellimus ja täpsustakse tarnetingimused, aeg, koht, muud iseärasused.
 15. Kaup mille transporti teostab klient ise kuulub laost väljaviimisele 1 nädala jooksul kauba tarnimise valmisoleku teatamisest.
  Hilisema ladustamise ees maksab tellimuse saaja laoteenust hinnaga 15.- EUR ööpäevas. Hind sisaldab käibemaksu 20%!
 16. Meie müügijuht võtab esimesel võimalusel Teiega ühendust ja täpsustab kauba tarnimise täpse aja ning tingimused.

Ostust loobumine ja kauba tagastamine

 1. Tarbijal on õigus taganeda müügilepingust 14 (neljateist) päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast.
 2. Tarbijale tagastatakse tema poolt tasutu koos kauba kättetoimetamise postikuluga viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisteate jõudmisest ettevõtjani.
 3. Tulenevalt Võlaõigusseadusest, kannab kauba tagastamisega seotud kulud (sh. transpordikulu) ostja.
 4. Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui kaup on valmistatud spetsiaalselt ostja isiklikke vajadusi arvestades või ostja esitatud tingimuste kohaselt. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubaga koos on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.
 5. Kauba tagastamiseks tuleb saata e-kiri aadressil info@efexon.ee, kuhu tuleb märkida: tagastatav kaup, tellimuse number ning teie arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda.

Vastutus ja vaidluste lahendamine

 1. Ostjal on võimalik kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele sh nõuda lepingu täitmist, alandada hinda, nõuda kahju hüvitamist ja leping üles öelda.
 2. Müüja vastutus asja lepingutingimustele mittevastavuse puhul on määratud VÕS § 218, mille alusel tarbijalemüügi puhul vastutab müüja asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest ostjale. Tarbijale müügi puhul eeldatakse, et kuue kuu jooksul asja ostjale üleandmise päevast ilmnenud lepingutingimustele mittevastavus oli olemas asja üleandmise ajal, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.
 3. Puudustega kauba korral on ostjal õigus nõuda: - kauba asendamist uue kaubaga; - ostuhinna alandamist või lepingust taganemist, juhul kui: - müüjal ei ole võimalik kaupa asendada; - müüja ei ole mõistliku ajajooksul kaupasid vahetanud; - kauba asendamisega on tekitatud ostjale põhjendamatuid ebamugavusi; - nõuda toote vigade parandamist, müüja võimaluste ja kompetentsi piires, kasutates oma tehnikut või pakkudes sisseostetud spetsialistiteenust 4. Müüja ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba otstarbele mittevastava kasutamise, ladustamise, hoidmise või rikkumise tõttu. Samuti ei vastuta müüja kauba väärkasutamisest tekkinud muude kahjude eest.
 4. E-poest ostetud kaupade või teenustega seotud kaebused tuleb edastada e-postile: info@efexon.ee.
 5. Tarbijal on õigus pöörduda pädeva järelvalveasutuse poole, milleks on Riiklik Tarbijakaitseamet aadressil Rahukohtu 2, Tallinn, 10130, e-post: info@tka.riik.ee. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei suutnud lahendada kokkuleppe teel ja kui vaidlusalase kauba või teenuse väärtus on 20 või enam eurot.

LISAINFO:

MAKSETINGIMUSTE kohta leiate siin.
TRANSPORDI ja TARNEAJA kohta leiate siin.

Kui te soovite paigaldust palume eelnevalt tellida paigalduseaeg:
Tel: 645 9977 , Email: info@efexon.ee. (Paigaldust teaostatakse Tallinna lähiümbruses)  

Kui Teil  tekkis märkusi või küsimusi, siis palume saata meile tagasiside vorm või
helistage klienditeeninduse numbrile 645 9955.

Meeldivaid oste soovides, EFWebShop.com!