SOODSAD PAKKUMISED

Eripakkumised

Tootjad

Esinduskauplus

Esinduskauplus

Juhkentali 8, Tallinn, Tel: +372 645 9955

PLASTKASTID, AED, KODU

Meie valikus pakutavad KIS® plastkarbid erinevate värvidega ja suurustega, aitavad Teil organiseerida oma esemeid panipaikades, garderoobis, esikus, garaažis ja köögis. KIS® kvaliteetsed toiduainete säilitamiseks mõeldud tooteid võite kasutada nii toiduainete külmutamisel kui ka soojendamisel mikrolaineahjudes. Lisaks pakume KIS® atraktiiv...

Meie valikus pakutavad KIS® plastkarbid erinevate värvidega ja suurustega, aitavad Teil organiseerida oma esemeid panipaikades, garderoobis, esikus, garaažis ja köögis. KIS® kvaliteetsed toiduainete säilitamiseks mõeldud tooteid võite kasutada nii toiduainete külmutamisel kui ka soojendamisel mikrolaineahjudes. Lisaks pakume KIS® atraktiivseid ja ruumisäästlikke prügisorteerimis konteinereid!

Rohkem

PLASTKASTID, AED, KODU  Seal on 2 toodet.

Alamkategooriad

 • STEFANPLAST tooted

  Me mõtleme tulevikku suunatud kvaliteedi eest! Iga päev oleme pühendunud oma tootmisstandardite ja tõhususe parandamisele ning pikaajaliste ja kõrgema kvaliteediga esemete loomisele.

  Design Made in Italy

 • SUNWARE tooted

  Meie valikus pakutavad SUNWARE erinevate värvidega ja suurustega plasttooted , aitavad Teil organiseerida oma esemeid panipaikades, garderoobis, esikus, garaažis ja köögis.

 • SUNWARE lemmiklooma tooted

  Meie valikus pakutavad SUNWARE erinevate värvidega ja suurustega lemmiklooma tooted , aitavad Teil paremini hoiustada lemmiklooma toitu.

 • KIS tooted

  Meie valikus pakutavad KIS® plastkastid erinevate värvidega ja suurustega, aitavad Teil organiseerida oma esemeid panipaikades, garderoobis, esikus, garaažis ja köögis.

 • KIS Filo Rotang
 • Prügikastid

  Elegantsed ja nutikad prügikastid aitavad luua korda majas ja samas kaunistavad Te kodu. Meie valikust leiate erineva suuruse, värvi ja võimalustega prügikaste!

 • Laundry

  Tihti on kodudes vannitoad ja majapidamisruumid väga väikesed, kuid sellest hoolimata on ka seal vaja esemeid nutikalt ladustada ja organiseerida. Meie toodete valikust leiad just endale sobiva suuruse, värvi ja mustriga tooted alates erineva suurusega karpidest lõpetades pesukastidega.

Näitan 1 - 2 kokku 2
 • Kiirvaade Osta soodsalt!
  19,50€ 39,00€ -50%

  Mõõdud: 43x43xH33.2cm Mõõdud kokku volditult: 43x43xH8cm Kandevõime: max 30kg 3 kokku volditavat jalga Värv: valge Meie nutikas abilauda on kiire ja mugav kasutusele võtta, ümarad nurgad tagavad ohutuse ja soovi korral saad laua kokku voltida ja mahutada soovitud panipaika! Mõõdud: 43x43xH33.2cm Mõõdud kokku volditult: 43x43xH8cm Kandevõime: max 30kg 3 kokku volditavat jalga Värv: valge Meie...

  Laos
 • 59,00€

  Compactor ostukäru on kergesti kokkupandav või autosse transportimiseks kaasavõetav. Eemaldatav kott on veekindel, et saaksite kasutada oma käru kõikidel aastaaegadel. Käepide on kaetud libisemiskindla PVC-ga ja sellel on 4 reguleerimis astet. Eemaldatav kott on varustatud isoleetermilise sahtliga, hoides jahutatud ja külmutatud tooteid külmana. . Musta värvi veekindel polüester materjal . Väga kerge alumiiniumraam. . Isotermiline sahtel, 26 x 10 x H. 30 cm. . Tugevad siledad kummist rattad, läbimõõt 17 cm. . Mahutavus : 45 L . Maksimaalne kandevõime: 25 kg . Mõõdud: 34 x 27 x H. 96.5 cm Compactor ostukäru on kergesti kokkupandav või autosse transportimiseks kaasavõetav. Eemaldatav kott on veekindel, et...

  Laos
Näitan 1 - 2 kokku 2