Esinduskauplus

Esinduskauplus

Juhkentali 8, Tallinn, Tel: +372 645 9955

NECOS® PANIPAIGAD

NECOS traatkorvide süsteem on modulaarne, vabalt põrandal seisev raamide süsteem koos põiktugede ja korvidega, mida on võimalik kombineerida erinevas laiuses ja kõrguses ning omavahel liita. Antud toode on mõeldud garderoobidesse ja riidekappidesse. Traatkorvide süsteemi on lihtne paigaldada ning täiendada. NECOS riiulisüsteem on meie garderoob...

NECOS traatkorvide süsteem on modulaarne, vabalt põrandal seisev raamide süsteem koos põiktugede ja korvidega, mida on võimalik kombineerida erinevas laiuses ja kõrguses ning omavahel liita. Antud toode on mõeldud garderoobidesse ja riidekappidesse. Traatkorvide süsteemi on lihtne paigaldada ning täiendada. NECOS riiulisüsteem on meie garderoobitoodete valikus täiesti uus laminaat- ja võrkriiulite süsteem mis annab võimaluse ladustada oma asju seinale kinnitatud seinasiinide ja kandurite abil, valides riiuliteks kas laminaat- või võrkriiulid. NECOS riiulisüsteem on valmistatud kvaliteetsest terasest mille pind on kaetud värviga. Seinasiinidel olevad perforeeritud augud võimaldavad vastavalt vajadusele kombineerida riiulite kõrgusi.

Rohkem

NECOS® PANIPAIGAD  Puuduvad tooted selles kategoorias

Alamkategooriad

  • Necos korvitornid

    Kapikorvide süsteem on paindlik ja funktsionaalne! Olgu esemed suured või väikesed, kõik nad on hästi nähtaval ning käepärased. Kapikorve saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse.

  • Necos riiulisüsteem

    Olgu esemed suured või väikesed, NECOS® abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. NECOS® riiulisüsteeme saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse. 

  • Valmis lahendused

    Kui soovid lihtsat lahendust oma asjade säilitamiseks siis vali standard tooted ja alusta ladustamisega.