Esinduskauplus

Esinduskauplus

Juhkentali 8, Tallinn, Tel: +372 645 9955

NÕUD JA SÖÖGIRIISTAD -50%

LÕPUMÜÜK! MÜÜME LAOJÄÄKE!

Nõud ja söögiriistad, mis on erinevate värvivarjunditega kaunistatud,sobivad igapäevaseks kasutamiseks, aga ka erilistemateks sündmusteks. New Bone China - uuenduslik ja kvaliteetne portselanmaterjal, mida iseloomustab selle läbipaistvus ja kergus, samuti selle spetsiifiline löögikindlus. New Bone China vastab kõigile t...

LÕPUMÜÜK! MÜÜME LAOJÄÄKE!

Nõud ja söögiriistad, mis on erinevate värvivarjunditega kaunistatud,sobivad igapäevaseks kasutamiseks, aga ka erilistemateks sündmusteks. New Bone China - uuenduslik ja kvaliteetne portselanmaterjal, mida iseloomustab selle läbipaistvus ja kergus, samuti selle spetsiifiline löögikindlus. New Bone China vastab kõigile toiduainetega kokkupuutuvate toodete Euroopa standarditele ja  vastavatele nõudmistele. Tugevast roostevabast terasest valmistatud söögiriistade valatud akrüülist käepidemed annavad kõige säravama läike erinevatele värvidele. Kõiki tooted võib pesta nõudepesumasinas. 

Rohkem

NÕUD JA SÖÖGIRIISTAD -50%  Seal on 12 toodet.

Alamkategooriad

  • Strahl® plastiknõud -30%

    Strahl® plastnõud on kõrgekvaliteedilised tooted, mida ühendab tugevus, polükarbonaadist elegantne välimus ja klaas. Strahl® tootevalikusse kuuluvad kokteilklaasid, veini-, viski- ja õlleklaasid - need kõik on stiilsed ja kasutada võib kõikjal. Kõik Strahl® tooted on käsitsi viimistletud, et eemaldada tootmisvead - omapärane tehnoloogia annab kirka ja elegantse klaasi välimuse. Strahl® tooted ei purune mistõttu on nad väga turvalised ja ideaalne alternatiiv klaasile. Tooteid võib pesta nõudepesumasinas, nad ei pragune ega muuda kuju nõudepesumasinas. Strahl® tooteid  saab eelnevalt jahutada kas külmkapis või sügavkülmas ning serveerida jääkülmi jooke ja magustoite. Tooted omavad suurepäraseid isolatsiooni omadusi - Strahl® hoiab joogid optimaalsel joomistemperatuuril kauem.

Näitan 1 - 12 kokku 12
Näitan 1 - 12 kokku 12