Esinduskauplus

Esinduskauplus

Juhkentali 8, Tallinn, Tel: +372 645 9955

Necos riiulisüsteem

Olgu esemed suured või väikesed, NECOS® abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. NECOS® riiulisüsteeme saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse. 

Olgu esemed suured või väikesed, NECOS® abiga on kõik hästi nähtaval ning käepärased. NECOS® riiulisüsteeme saab hõlpsalt ringi paigutada ja täiendada. Planeeri oma panipaik igat detaili hoolikalt läbi mõeldes nii saavutad maksimaalse tervikliku tulemuse. 

Rohkem

Necos riiulisüsteem  Seal on 53 toodet.

Alamkategooriad

 • Necos IN-OUT riiulisüsteem

  Meie väljatõmmatavad korvid või püksiriputid on heaks võimaluseks ladustada oma riideid jättes põrandapinna vabaks. Kinnita väljatõmmatav korviraam, püksiriputi või kingariiul võrkriiulikanduritega rippsiinide või seinasiinide külge. Vali korviraamile juurde sobiv NECOS® korv. Värvid: valge ja hõbe.

 • Necos rippsüsteem

  NECOS® rippsiinide süsteem mis koosneb erineva pikkusega kandesiinidest ja rippsiinidest on nutikas lahendus kui soovid kerge vaevaga riiuleid seinale kinnitada. Kinnita kandesiin horisontaalselt sobivale kõrgusele ja riputa rippsiinid kandesiini külge. Kui soovid riiulitele paigutada raskemaid esemeid võid turvalisuse tagamiseks rippsiinid kinnitada seina külge kruvidega. Vali juurde sobiva sügavusega laminaatriiuli või võrkriiuli kandurid. Riiulisüsteem on valget või hõbedast värvi.

 • Necos võrkriiulid

  Necos® võrkriiulid on saadaval kahe eri pikkuse ja kolme eri sügavusega. Necos® võrkriiulid on tehtud terastraadist ja kaetud pulbervärviga. Kindlasti vajad 900mm Necos® võrkriiulile vähemalt 2 võrkriiuli kandurit ja 1800mm Necos® võrkriiulile 3 võrkriiuli kandurit.Necos® võrkriiulid ei korja tolmu ja annavad hea ülevaate esemetest sinu garderoobis! Värvid: valge ja hõbe. Sügavus 305, 406, 508mm

 • Necos seinasiinid, kandurid

  Kui Teil on tekkinud eriolukord kus ei ole võimalik kasutada kande ja rippsiine siis on parimaks lahenduseks Necos® seinasiinid. Necos® seinasiinid kinnitatakse igaüks eraldi seinale, mis annab sellele süsteemile paindlikkuse näiteks kaldseintele paigaldamisel. Necos® seinasiinid on valmistatud tugevast terastsest ja kaetud pulbervärviga. Necos® seinasiinid kinnitatakse seinale maksimaalselt 90 cm vahega.

  Valige juurde Necos® võrkriiuli kandurid või Necos® laminaatriiuli kandurid!

 • Necos melamiinriiulid

  Necos® melamiinriiulid on saadaval kahe eri pikkuse ja kolme eri sügavusega. Standartsed melamiinriiulid on tehtud kvaliteetsest melamiinplaadist mille kõik servad on kanditud. Kindlasti vajad 900mm Necos® melamiinriiulile vähemalt 2 riiuli kandurit ja 1800mm melamiinriiulile 3 riiuli kandurit. Kui soovid ladustada raskemaid esemeid siis soovitame paigaldada iga 600mm tagant ühe kanduri. Värvid: valge ja hall. NB! MELAMIINRIIULEID SAAB TELLIDA TEIE MÕÕTUDE JÄRGI. INFO TELEFONIL: 648 8108 VÕI VÕTKE ÜHENDUST SIIT!

 • Necos lisadetailid

  Valige riiulisüsteemile sobivad lisadetailid!

lehekülje kohta
Näitan 43 - 53 kokku 53
Näitan 43 - 53 kokku 53